GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 9963422
nr 996 3422
Vas
+ skål, Imari, höjd: 22 resp, diameter: 24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:26:50
Imariporslin